Strona główna

Gazetka

  Ostatni numer
  Archiwum
  Gazetka FloppyDisk
  Gazetka CompactDisk
  Historia
  Skład redakcji
  Kontakt


Wydarzenia

Nasza klasa

Nasi nauczyciele

Nasza szkoła

Galeria

Extra!
  Gazetka - Skład redakcji

Jacek Hołysz

Imię: Jacek Ryszard
Nazwisko: Hołysz
Data urodzenia: 04.03.1982
Znaki szczególne: no cóż...

Jest założycielem i redaktorem naczelnym Gazetki. Zajmuje się pisaniem 150% artykułów, odpowiada za różnego rodzaju kontakt z czytelnikami (!), zajmuje się reklamą, kolportażem i sprzedażą pisemka. Nadzoruje pracę redakcji, rozstrzyga o dopuszczaniu poszczególnych artykułów do druku. Jest po prostu demonicznym szefem, którego pozostali członkowie redakcji (oprócz trzech) się boją. Poza tym żyje w nim kilkanaście różnych, sprzecznych z sobą osobowości, co widać po treściach Gazetki.


Howard Cobra

Imię: Howard Anastazja
Nazwisko: Cobra
Data urodzenia: gdzieś za ostatniego lodowca
Znaki szczególne: braki w uzębieniu spowodowane brakami w uzębieniu

Howard Cobra jest nadzwyczaj dziwnym typem. Jacek Hołysz przywiózł go ze swojej podróży do Afryki w 1856 roku. Ze względu na zdolności plastyczne oraz wysoki iloraz inteligencji (60!) został od razu przyjęty do redakcji, gdzie służy do odwalania brudnej roboty - sprząta po kolegach i koleżance, robi w konia Urząd Skarbowy, podrabia dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności kryminalnej Gazetki "?". Można byłoby uznać go za całkiem fajnego osobnika, ale wystarczy jedno spojrzenie na zdjęcie, a tego typu dziwne myśli od razu uciekną. Hobby Howarda to uciekanie przed policją i strażą miejską za dewastowanie szaletów miejskich. Jest to ciekawe zajęcie, które inspiruje Howarda do tworzenia wierszy.


Ryszard Iliop

Imię: Ryszard Olgierd Żaneta
Nazwisko: Iliop
Data urodzenia: a któż to wie!
Znaki szczególne: bardzo przystojny, choć jego uroda jest trochę dziewczęca

Ryszard Iliop był wybierany 78 razy z rzędu Misterem Wąchocka. Po ukończeniu szkoły podstawowej (przez jej wysadzenie w powietrze) szkolił się na kursach informatycznych (przez zaglądanie przez okno). Dzięki wspaniałemu talentowi i wrodzonym zdolnościom jest jednym z najlepszych hakerów w Polsce. Żyje ze skromnej pensji gazetkowej (której nie otrzymuje) oraz z włamywania się do różnych organizacji ( przez sieć komputerową) i przelewania pieniędzy na swoje konta. Jego hobby to wypas krów na rzece, uwielbia też podróżować w bagażnikach autobusowych...


Pelagia Hszonżdż

Imię: Pelagia Żęcholitkaja
Nazwisko: Hszonżdż
Data urodzenia: kobiet sie o wiek nie pyta
Znaki szczególne: bardzo atrakcyjna, młoda dziewczyna, zniewalający wzrok, szeroki, sympatyczny uśmiech, idealne proporcje ciała itp.

Pelagia Hszonżdż poza wygladem niczym się nie wyróżnia, nie posiada żadnych zdolności, nie ma żadnego wykształcenia. Po co my ją w ogóle trzymamy? No cóż, wstyd tak publicznie mówić...