Strona główna

Extra!

  Dowcipy
  Telenowyela
  Powiedzonka belfrów
  Linki
  Wierszyki o Aichy
  Days of connection
  Poczta
  Siatkówka
  Badania
  Porównanie maluchów
  VW Polo
  Ranking kąpielisk
  Najbrzydsze budynki
  Browarki
  NIC
  Bieszczady
  Strzelnica
  Akcja "Rondo"
  Górka
  Testy samochodów
  Ognisko u Hołka
  Osiemnastka
  Kraków
  Inauguracyjny mecz
  Stłuczka na rondzie


Wydarzenia

Nasza klasa

Nasi nauczyciele

Nasza szkoła

Galeria

Gazetka
  Extra! - Strzelnica na Staszica
W czerwcu zapowiadaliśmy planowaną na 1 września premierę gry "Strzelnica na Staszica". Niestety, z powodu gróźb nauczycieli nie zgadzających się na umieszczenie swoich wizerunków w grze jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę gry na 1 sierpnia 2001 (wtedy nauczyciele nie będą już potencjalnym zagrożeniem dla autorów gry :) Gra będzie oczywiście o wiele bardziej zaawansowana, niż gdyby miała ukazać się teraz, a poza tym jej wydaniu towarzyszyć będzie profesjonalna witryna internetowa, która zastąpi stronę klasy 4B. Poza tym gra będzie miała status freeware, co oznacza, że będzie ją można użytkować i rozpowszechniać bez uiszczania jakichkolwiek opłat. Będzie jednak również dostępna wersja komercyjna - na CD, w pudełkach, z instrukcją i gadżetami :)

A na razie możecie postrzelać sobie do jednego z nauczycieli - Sławomira S. (ps. Sławeczek), który zgodził się użyczyć swojej postaci na potrzeby internetowej wersji gry. Serdecznie dziękujemy! Aby zagrać naciśnij przycisk "start" po lewej, albo po prostu kilknij tutaj. Uwaga! Musisz mieć zainstalowaną wtyczkę do odtwarzania prezentacji stworzonych we Flashu.

Tekst archiwalny (czerwiec 1999) :


Informujemy, że 19 czerwca 2000 rozpoczęły się prace nad grą "Strzelnica na Staszica". Gra tworzona jest przez sztab programistów i grafików z firmy Howard Software.

Przedsięwzięcie jest bardzo ambitne. Powstaje produkt przeznaczony dla wąskiej grupy osób - uczniów LO im. KEN w Stalowej Woli.

W grze "Strzelnica na Staszica" chodzi o wyeliminowanie pojawiających się nagle nauczycieli. W tym celu z menu opcji gry będzie można wybrać jednego z 20 nauczycieli uczących w naszym liceum (w następnych wersjach liczba ta będzie sukcesywnie zwiększana). Po wybraniu poziomu trudności będzie można przystąpić do namierzania i strzelania w najbardziej znienawidzonych belfrów w celu wyładowania agresji. Dzięki temu gra spełniać będzie funkcję wychowawczą, gdyż zminimalizuje ryzko zaatakowania nauczyciela przez zdesperowanego ucznia w prawdziwym, rzeczywistym życiu.

Planowana premiera gry - 1 września 2000. O postępach podczas tworzenia tego wspaniałego programu będziemy na bieżąco informować na tej stronie. Szybkość prac zależy od tego, jakie będzie Wasze zainteresowannie naszym produktem!