Strona główna

Wydarzenia

  Ostatni tydzień
  Archiwum


Nasza klasa

Nasi nauczyciele

Nasza szkoła

Galeria

Gazetka

Extra!
  Wydarzenia

Ten dział naszego serwisu jest poświęcony wszystkim najważniejszym wydarzeniom z życia naszej klasy. Możesz tutaj znaleźć przeróżne informacje i aktualności. Przeważnie wydarzenia są uaktualniane co tydzień (chyba, że zdarzy się coś tak zaskakującego i ciekawego, że będzie zasługiwać na natychmiastowe umieszczenie na naszej stronie).

Dział Wydarzenia podzieliliśmy na dwie części.

Ostatni tydzień: ten dział jest bardzo regularnie aktualizowany (a konkretnie: co sobotę). Znajdziesz tu opisy najciekawszych wydarzeń. Ze wszystkich informacji wybieramy co tydzień najciekawszą i przyznajemy jej tytuł "Hit tygodnia!". Oczywiście, jeśli tydzień jest strasznie nudny, a wydarzenia ledwie co zasługują na jakiekolwiek opisanie (chociaż to się praktycznie nie zdarza), wtedy trudno jest uznać wybraną przez nas informację za hit. Wiemy natomiast na pewno, że zagwarantowane miejsce miałaby notka o eksplozji i totalnej destrukcji szkoły.

W archiwum gromadzimy wszystkie notki, jakie ukazały się na naszych stronach. Jeśli więc chcesz wiedzieć, co wydarzyło się np. 25 stycznia 1982, nie jest to żaden problem.

PS: Z tym 1982 rokiem to lekka przesada, wielu z nas jeszcze na świecie nie było, a pozostali zastanawiali się, co się stanie, gdy się połknie piłeczkę ping-pongową!